271 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Yorumlar   

0 #3 osman kaya 27-06-2019 18:45
iyiymiş siteniz

tesekkür ederiz
Site Yönetimi
Alıntı
0 #2 meltem 26-06-2019 07:42
Çok güzel bir site olmuş. Tüm eş dost akrabaya önerecem. www.memursite.com sitemizde de sitenizin reklamını yapacam. Başarıların Devamını Dilerim...

tesekkur ederiz Sitemizi begendiginizden Akkus icin hizmet vermeye ugrasiyoruz-
Site Yönetimi
Alıntı
+1 #1 Dervis Kaya 19-07-2017 07:48

Sevgili dostlar 28/29 temmuzda ilçemiz Akkuş’ta yapılacak olan festivalde Allah’tan bir mani olmaz ise bizlerde orada olacağız.
İlçemizin iki girişine asılacak olan afişlerimizi yaptırdık hayırlısıyla afişlerimizi vede yeni logomuzu Kuşçulu köyümüzden by keçe lakaplı kardeşimiz Dursun Aydemir bizzat kendi elleriyle hazırlamıştır.
Buradan tüm Akkuş halkı ve de sitemiz yönetimi adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Yeni logomuz sade güzel memleketimizi dile getiren ve bizleri insanlarımızı tanımlayan bir logo oldu.
Afişlerimizde ise görsellik ve de güzel anlatımlar öne çıktı sağ baştaki ilk güvercinimiz sitemizin can damarı webmasterımız Derviş Halil Kaya’yı ikinci güvercinimiz sitemiz kurucularından ve de onursal başkanımız Tahsin Akkaya’yı üçüncü güvercinimiz ise gene sitemiz kurucularından Erol Uzun’u Dördüncü Güvercinimiz Sitemiz ve de bizler var olduğumuz sürece evlatları yaşadığı sürece bizlerle beraber olacak olan rahmetli kardeşimiz Zati Eren’i Beşinci güvercinimiz ise Sitemizin olmaz ise olmazı haber editörümüz sevgili kardeşimiz Hasan Balcı’yı Altıncı güvercinimiz Akkuş Temsilcimiz Altun Basmacı’yı Yedinci güvercinimiz ise Sitemizin gönüllü destekcisi vede yardımcısı Cemal Aşçı’yı logomuzda bulunan büyük güvercin ise on seneden beri bu sitede emek veren gönül veren köşe yazarlarımızı temsilcilerimizi bizleri biz yapan www.yesilakkus.com Ailesini temsil etmektedir.
Başta bu sitede emek veren tüm değerli dostlarımıza yeni logomuzun ve de afişlerimizin oluşmasına katkıda bulunan Dursun Aydemir kardeşimize by keçeye Kuşçulu köyü temsilcimiz Turhan Yıldız beye teşekkürlerimizi bir borç biliriz.
www.yesilakkus.com Site Yönetimi ve Ailesi
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile