256 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

KABADÜZ’DEN PERŞEMBE’YE HAMARAT RÜZGARI ESTİ

Aktif .

AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Mustafa Hamarat seçim çalışmalarını Kabadüz ve Perşembe İlçelerinde sürdürdü. Kabadüz ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştiren Hamarat, Perşembe İlçesi’nde meşale ve konfettilerle karşılandı. Bu seçimin AK Parti açısından farklı olacağını ifade eden Hamarat, “İlk günkü aşk ve heyecandan daha fazla halkımızının teveccühünü görmek çalışma azmimizi arttırıyor” dedi.

AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Av. Mustafa Hamarat seçim çalışmaları kapsamında Kabadüz İlçesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkanı Yener Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Ergin Hatipoğlu, Kadın Kolları Başkanı Meryem Kahveci ve parti yöneticileriyle birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamını iletti.

“AK PARTİ’DEN ÖNCE GENÇLER BELDELERE SİYASETÇİ SOKMUYORDU”

Milletvekili Adayı Hamarat AK Parti Kabadüz İlçe Başkanlığını da ziyaret etti. Burada değerlendirmede bulunan Hamarat, “Fındık bahçesinde çalışmış, köy hayatını bilen, coğrafyanın zor olduğu yerlerde Kabadüz gibi ilçede hayatın nasıl sürdürüldüğünü bilen, başka yerden öğrenme ihtyacı hissetmeyen sizin içinizden bir kardeşinizim. Biz bir aileyiz. Aile oluşumuz dert ortaklığımızdan geliyor. Biz herhangi bir parti değiliz. Türkiye’de AK Parti’nin kuruluşuyla siyasetin rengi değişti. Siyaset makam-mevkii yarışından çok meseleleri çözme yarışına dönüştü. Bizi eskilerle karıştıranlar ilk kez geldiğimizde köy girişlerinde yolları kapatıyorlardı. Bizler Recep Tayyip Erdoğan'ın partisinden geliyoruz dediğimizde yollarımızı açmışlardı. O günlerden bugünlere milletimiz bizi her seçimde iktidara taşıyıp yolumuzu hep açık tuttu. Allah’a şükür” dedi.

Milletvekili Adayı Hamarat Kabadüz ilçesinde kadın girişimi üretim ve işletme kooperatifinde üretilen yöresel ürünler hakkında da bilgi aldı. Hamarat, Kadın girişimlere her zaman destek vereceklerini belirtti.

PERŞEMBE’DE ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat Kabadüz ilçesinin ardından Perşembe İlçesi’nde de bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. İlçe Başkanlığını ziyaret eden Hamarat çiçeklerle karşılandı. Hamarat’a Perşembe ziyaretinde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, AK Parti Ordu Eski Milletvekili İhsan Şener de eşlik etti. Şener, “Ortak faydalarımıza vurgu yapmak önemli. Her birimiz bir hava teneffüs ediyoruz ama farkında değiliz. Ta ki hava kirlenince farkına varıyoruz. Bu nedenle havayı temiz tutmak için çaba gösterenlerin yanında olmamız lazım. Mustafa Hamarat kardeşimiz tecrübeli bir kardeşimiz. Temsilci olarak Ordu’nun bütününü en adil, en güzel şekilde ilimizin genel sorunlarıyla yakından ilgilenecektir” dedi.

BİZ BAŞKALARI GİBİ YALAN SERMAYESİ ÜZERİNDEN SİYASET YAPMIYORUZ”

AK Parti’nin başarısına dikkat çeken Milletvekili Adayı Mustafa Hamarat ise “Bugün Sayın Cumhurbaşkanımızın bütün dünyanın kanıtsadığı büyük bir başarı öyküsü var. Siyaset ve iktidar başarısı herkesin takdirini topluyor. Mazlumların yanında duruşu ve barıştan yana oluşu bu başarısını arttırıyor. Bu nedenle Cumhurbaşkanımıza olan sevgi hiç eksilmeden artarak devam ediyor. Bütün seçimlerdeki olandan daha fazla ilgi alaka görüyoruz. Bundan rahatsız olanlar olsun, konforu bozulanların konforu bozulsun. Çünkü biz yalan sermayesi üzerinden siyaset yapmıyoruz. Hizmetlerimiz konuşuyor” diye konuştu.

“ÇOCUKLARIMIZA TAM BAĞIMSIZ ÜLKE TESLİM ETMEK İSTİYORUZ”

Fındık fabrikası ziyaretinde işçilerle bir araya gelen Hamarat, “Türkiyemizin kendi savaş gemisini yapan, düşmanının gözünün içine bakıp ona yalvarmayan bir ülke olsun istiyoruz. Çocuklarımıza tam bağımsız bir ülke teslim etmek istiyoruz. Onun için bu gidişatı kimse durduramasın istiyoruz. Karşımızda maalesef bir durduralım sonra bakarız mantığı olanlar var. Ne yapacakları konusunda kendilerinin de fikri olmayan ve kavga çıkmasın diye bir şey yapmayanlar var. Biz ne yapacağımızı biliyoruz. Yaptıklarımız da yapacaklarımız da ortada” dedi.

Milletvekili Adayı Hamarat, Devlet Su İşleri 75. Şube Müdürlüğü ve Karayolları 77. Şube Şefliğini ziyaretinin ardından Muhtarlar Derneği’nde muhtarlarla bir araya geldi.

Perşembe İlçesi’nin doğal güzelliğe sahip olduğuna dikkat çeken Hamarat, “Ordumuzun en güzel ilçelerinden birindeyiz. Sakin şehir. Turizm için biçilmiş kaftan. Denizi, balığı, doğası, yeşil ile mavinin birbirine kavuşması, en güzel, en uygun, en sessiz, en sakin yaşanabilen bir yer. Birçok insanın arayıp bulamadığı bu şehrimizde yapacak çalışmalarımız var. Bu güzelliğe güzellik katmak için çalışacağız. Bu şehir için hayalleri olanlara şunu söylemek istiyorum; O hayallerde ortağız” şeklinde konuştu.

Milletvekili Hamarat Perşembe Belediyesi’ni de ziyaret etti.

SARAY MAHALLESİ’NDE KONFETTİLİ KARŞILAMA,

Günboyu devam eden ziyaretlerin ardından son olarak Saray Mahallesi’ne giden Hamarat burada meşale ve konfettilerle karşılandı.

Hamarat, “Bu sevgi selinin mimarı Sayın Cumhurbaşkanımızdır. Onun için 4 Mayıs Perşembe günü Altınordu Meydanı’na giderek Cumhurbaşkanımız ile buluşacağız” dedi.

Milletvekili Adayı Hamarat, “Cumhurbaşkanımızın baştan itibaren milletimizin yanındaki milli duruşu, dirayeti, milli siyaseti, Allah’tan başka kimseden korkmadan dik yürüyüşü bizim bu memlekette yaptığımız siyaseti çok bereketli kıldı. Her defasında da Allah yardım etti. Biz niyetimizi bozmayınca mevlam da yardım etti. Ne darbelerle karşılaştık, ne kapatma davalarıyla karşılaştık. Ama Cumhurbaşkanımızın bu millete aşkı ve sevdası ile alnımızın akıyla tüm sorunların üstesinden geldik. Milletimizin emanetini 21 yıldır koruduk. Bundan sonra da korumaya devam edeceğiz” dedi.

Hamarat’ın sözleri sık sık “Perşembe seninle gurur duyuyor” sloganlarıyla kesilirken Hamarat gençlere ve mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile