127 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

KOLAYI BAŞARMAK GERÇEKTEN KOLAYDIR ÖNEMLİ OLAN ZORU BAŞARMAK'TIR.

Aktif .

İlçemiz Akkuş Yeni Mahalle Oruç Caddesi Üzerinde bulunan Hacı Ahmet Cürebal Camimizde tadilat tamiratların çevre düzenlemesinin sonuna gelinmiştir.

Apteshane tuvaletler merdivenler çevre düzenlemesi bir bir sırayla yapılmıştır.

Mahallemizin muhtarı Sayın Hacer Ay Cami İmamı sevgili hocamız Muhsin Aşçı bey ve mahallemizin esnaflarından Mustafa Cürebal beyin üstün gayretleri Vede cami cemaatinin mahalle sakinlerinin katkılarıyla yukarıda yazdığımız işler kalem kalem yapılmıştır.

Sevgili hemşerimiz resimlerden gördüğünüz gibi el verilen emek verilen uğraş verilen gönül verilen herşey çok güzel oluyor tabiki de hedefte yüce Mevlanın rızasını kazanmak onun gönlü güzel insanlarına hizmet vermek amacıyla bir Yola çıkmak ne büyük bir mutluluktur.

Sevgili dostlar camimizin bugüne kadar yapılan tadilat işleri bayağı bir şekilde külfetli olmuştur ilk aşamada toparlanan yardım 17000 lira civarındadır.

Camimizin en büyük ihtiyacı iyibir ısıtma sistemine ihtiyacı vardır apteshane de sıcak su caminin her Bir köşesinin ısınması için kalorifer sistemi yapılması gerekmektedir bunun için bu işe gönül veren insanlarımız ellerini değil tüm bedenlerini taşın altına koyarak sistemi sipariş vermişlerdir.

Sevgili Hemşerilerimiz yapılacak bu kalorifer sistemi Vede bugüne kadar yapılanların toplam maliyeti 51000 TL dir.

Bu maliyeti kimse tek başına karşılayamaz sizlerden ricamız camimizi bu seviye getiren bu insanlara destek olup yapılan muhteşem çalışmayı taçlandırmaktır.

Bağış Yapmak İstiyorsanız Hacer Ay Muhtarımıza Muhsin Aşçı Hocamıza Vede Mustafa Cürebal beye ulaşmanız yeterli olacaktır.

Onlar sizlere gerekli bilgiyi Verip bağışlarınızın Yerine ulaşması için gerekeni yapacaklardır başta dediğimiz gibi Kolayı Başarmak Gerçekten kolaydır önemli olan zoru başarmak tır.

Helekide böyle bir zamanda Allah yolunda bir iş başarmak sevapların en büyüğü olacaktır.

Hacer Ay :0539 581 36 72

Muhsin Aşçı:0534 230 03 17

Mustafa Cürebal:0536 740 39 38

 

 

Comments powered by CComment