56 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

DEĞERLİ HALKIMIZ! LÜTFEN TEDBİRLİ OLALIM

Aktif .

Değerli halkımız Değerli Akkuşlular, bildiğiniz gibi dünya ciddi bir dönemden geçiyor. Corona virüsü hızlı bir şekilde yayılıyor. Devlet yetkililerimiz alınması gereken önlemleri ciddi bir şekilde almaya çalışıyor. Bu durumun ciddiyetini anlamak için camilerin bile ibadete kapatılması durumu bize anlatıyor olması lazım.

Bilindiği gibi sosyal medya ve İnternet ortamında toplumun huzurunu kaçırmak ve panik havası oluşturma adına çalışan bir sürü komplo paylaşımlar yapılmaktadır. Halkımızdan ricamız devletimizin resmi makamlarının açıklamalarını dikkate almaları ve o doğrultuda hareket etmeleridir.

Elbette devletimizin çabaları yanında bizlere de bazı görevler düşmektedir. Bu görevlerin en başında anti bakteriyel yani temizlik ürünlerinin yoğun kullanılması insanlar arasında temas noktasında hassas olunması ve toplu organızasyonlardan uzak durulması düğün nişan salon toplantıları gibi faaliyetlerimizin bir süreliğine askıya alınması gerekmektedir. Sizlerden ricamız bu konularda hassas olmanız. Hepimizin sağlığı kendimiz ailemiz sevdiklerimiz için önemlidir. Hepinize sevgi ve saygılarımız ile sağlıklı kalın.

#akdef basın bürosu

Comments powered by CComment