33 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

www.yeşilakkuş.com Site Yönetiminden Duyuru.

Aktif .

Sevgili Sayfamız Takipçileri 27.03.2007 tarihinden bu yana Akkuş halkı için hizmet vermekteyiz gönüllü olarak bizlerle bugüne kadar çalışan onca dostumuz kardeşimiz oldu bundan sonrada olmaya devam edecektir.

Bildiğiniz gibi bu işler gönül işidir sayfamız üzerinden köşe yazarlığı olsun muhabirlik olsun temsilcilik olsun yaparak bizlere destek veren tüm hemşerilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Ancak son zamanlarda internet üzerinden oluşan paylaşım sayfalarından dolayı maalesef eskisi gibi sayfamız üzerinden yazı vede haber paylaşan dostların sayısı bayağı bir azaldı bizlerde site yönetimi olarak almış olduğumuz ortak karar neticesinde sayfamıza artık katkısı olmayan dostları sayfamızda üstlenmiş oldukları görevlerden çıkarmaya karar vermiş bulunmaktayız.

 Akkuş halkına bugüne kadar vermiş olduğunuz hizmetler için özelikle sayfamız yönetimi adına ve tüm Akkuş halkı adına şükranlarımızı sunuyoruz.

Konuyla İlgili Tüm Dostlara Duyurulur Bizlerle Beraber halkımıza hizmet etmeye devam etmek vede sayfamızda görev almak isteyen tüm hemşerilerimiz bizlere ulaşsınlar.

Tahsin Akkaya İrtibat Telefonu :0541 567 52 52

Wep Mastır Derviş Halil Kaya fecabook Adresi:

TC Derviş Halil Kaya

 

www.yeşilakkuş.com Site Yönetimi.

 

Comments powered by CComment