76 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Milletvekili Gündoğdu ve Başkan Demirci Fasulye Üreticileriyle Birlikte Hasat Yaptı

Aktif .

Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Akkuş ilçesini ziyaret ederek yatırımları yerinde inceledi.

Mesaisine ilçeye kazandırılan kamu yatırımlarıyla başlayan Ordu Milletvekili Gündoğdu yapımı devam eden Akkuş Devlet Hastanesi, Açık Cezaevi İnfaz Kurumu ve tamamlanma aşamasına gelen Anadolu Lisesi inşaat alanlarını gezdi.

Akkuş Ak Parti İlçe Başkanlığını da programına dahil eden Milletvekili Metin Gündoğdu'nun bir sonraki durağı bölgede hasat mevsimi devam eden Akkuş Şeker Fasulyesinin üretildiği Külekçili, Ceyhanlı ve Meyvalı Mahalleleri oldu.

"İlçemiz İçin Büyük Bir Kazanım Olacak"

Akkuş'a kazandırılan ve yapım süreci devam eden Devlet Hastanesi İnşaatı hakkında bilgiler veren Belediye Başkanmız İsa Demirci:"Akkuş devlet hastanemizin kaba inşaatı devam etmekte olup ince işçilikleri ve teknik işleri önümüzdeki yıl tamamlanacak. İnşaatımız hızlı bir şekilde devam ediyor, açılışını yapmayı önümüzdeki yıl planlıyoruz. Tabi en yakın Ünye ilçesinde büyük bir hastane olması dolayısıyla burada küçük operasyonların yapılacağı ameliyathaneler bizim için çok önemlidir. Hastalarımızın Ünye veya başka il ve ilçelere sevk edilmesi ekonomik sıkıntının yanı sıra birçok sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Dolayısıyla burada 2 tane ameliyat hanesi ve 25 yatak kapasitesinin olması ilçemiz için büyük bir kazanım olacaktır. Ben şahsım ve hemşerilerim adına emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi  

"Hız Kesmeden Milletimize Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz"

"Akkuş ilçemize daha fazla destek, daha fazla güç vereceğiz" diyen Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ise:"İlçemizde yapımı devam eden inşaatlarımızı, iktidarımızın her şeye rağmen, bütün sıkıntılara rağmen yatırımlarının devam ettiğini, millete hizmetin devam ettiğini göstermek için bu çalışmaları yerinde inceliyoruz. Binamızın kaba inşaat bölümü bitmiş önümüzdeki günlerde tuğlaları örülüp, iç mekanik işine geçileceğinin bilgisini aldık. Akkuşumuzda Ak Parti iktidarının yatırımları devam ediyor. Bizler hız kesmeden milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz, Akkuş ilçemize daha fazla destek, daha fazla güç vereceğiz. Akkuş ilçemizi Akkuşlulara, Ordu'ya, Türkiye'ye laik bir ilçe haline getirmek için belediye başkanımız, ilçe başkanımız, yöneticilerimiz ve belediye meclis üyelerimizle çalışmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

İlçeye yapılan yatırımları yerinde inceleyen Ordu Milletvekili Gündoğdu'nun bir sonraki durağı ise hasadı devam eden Akkuş şeker fasulyesinin yaygın olarak üretildiği Külekçili, Ceyhanlı ve Meyvalı mahalleleri oldu.

Fasulye üreticilerini tarlada ziyaret eden Milletvekili Gündoğdu ve Başkan Demirci, Akkuş'un "Beyaz Altın" diye nitelendirdiği tescilli Akkuş şeker fasulyesi hasadını çiftçilerle birlikte gerçekleştirdi.

Başkan Demirciyle birlikte Salam, Akpınar Seferli grup yolu sıcak asfalt çalışmalarını d

Comments are now closed for this entry