16 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Başkan Demirci'den Güneş Ailesine Taziye Ziyareti

Aktif .

Belediye  Başkanımız İsa Demirci Ortabölme mahallesinde 22 Temmuz Pazar günü ahşap  bir  evde çıkan yangında hayatını kaybeden 3 kişinin acılı ailelerine taziye ziyareti gerçekleştirdi.

Belediye Başkanımız Demirci, ilk olarak Ortabölme mahallesi Tırıl mevkiinde yaşanan yangın felaketi sonucu yaşamını yitiren Sabri Güneş'in, gelini Zahide Güneş'in Kemikgeriş mahallesindeki baba ocağını ziyaret etti. Başkan Demirci, Kemikgeriş mahallesinde vefat eden Zahide Güneş'in ağabeyleri Ferit Kement, Recep Kement ve Cemal Kement kardeşlerin üzüntüsünü paylaşarak başsağlığında bulundu.

Üç kişinin hayatını kaybettiği yangın felaketinde Güneş ailesini de ziyaret eden Başkanımız İsa Demirci, yangında hayatını kaybeden 78 yaşındaki Sabri Güneşin oğlu Necati Güneş ve Kızı Naciye Özdemir'e de başsağlığı dileğinde bulundu.  

Ortabölme Mahallesi Tırıllı mevkisinde yaşanan yangın felaketi sonucunda hayatını kaybedenlerin ailelerini ziyaret eden Başkan Demirci: "Hepimizi yasa boğan bu olayda hayatını kaybedenlere Cenab-ı Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum" dedi.

Comments are now closed for this entry