114 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

KIYIM MI KESİM Mİ

Aktif .

Paylaşılan bu resimler Ordu ili Akkuş ilçesi cukurkoy ve ketendere mevkilerinde çekilmiştir.
Soruyorum???
Neden ağaçlar,son sermaye ağaçlar mi kaldı.Bu dünya üzerinde kaç Fidan diktiniz de,bu can ağaçlara kıydınız zalimler.Zeytin ağaçları yetmedi mi.Ufak bir soruşturma yapayım,Neden bu katliam yapılıyor diye,verilen cvp,devlet bu ağaçları mühürlemiş.
Yok öyle vatandaşın ortak kullanım malını, mülkünü, canını hiçe sayıp yok edecek bi devlet.Sonra bu ağaçlar ne oluyor dedim,yine devlet eliyle beslenen yöneticilerin bu işten büyük rant elde ettikleri bilgisini alıyorum.Bu paralar nerde,kime veya kimlere peşkeş çekiliyor.

Gelelim yollara,
Devletin yol yapımı için yolladığı paralar nerde.Kimler arasında ne şekilde paylaşıldı.Sakin ola ki yol yaptık demeyin.Camurun üzerine attığınız çakıl taşlarını yılda 1 veya 2 kez memleketine gelene yutturursunuz.
Unutmayın!!!
Tarih de örnekleriyle sabit olan,en önemli olaylar Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından da tescillenmiştir.Tabii tarihi bilenler için.Bu saatten sonra görevinden istifa edip,ben milletin vekili olacam diye yola çıkanlar.Ne kestiğiniz ağaçların,bu ağaçlardan çıkan kağıtlara yazılan gerçek veya sahte diplomalarınızın hesabını veremeyecek kadar aciz durumdasınız.Ama bu hesap elbet sorulacak.
Haber KAYNAĞI Metin GÜMÜŞ

Resimlerin DEVAMI

Comments are now closed for this entry