177 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Yönetenler Buluştu

Aktif .

İlçemizdeki Kurum ve Kuruluş Yöneticileri bir araya geldi

Belediye Başkanımız İsa Demirci,  Siyasi Parti İlçe Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ve İlçemizde görev yapan kurum müdürleri ile Akkuş Belediyesi Küçük Kertil Sosyal Tesisi'nde sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Başkan Demirci'nin bir dizi konuşmasıyla başlayan program, İlçe Müftüsü Kadir Kötülüketmez'in Afrin'de ve ülkemizde görev yapan askerlerimiz için dua etmesiyle devam etti. Kahvaltının ardından masaları tek tek gezen Başkan Demirci, kurum müdürleri ve stk temsilcileri ile sohbet etti.

 "Devletimizin Bekasını Korumak ve Milletimize Hizmet Etmek için Buradayız"

Birlik ve beraberlik mesajları veren Başkan Demirci, " Genelde kurumları ziyaret ettiğimizde ikili görüşmelerimiz oluyor. Uzun zamandır da bürokrat arkadaşlarımızla bir araya gelip sohbet edememiştik. Bu vesileyle sabah kahvaltısında bir araya gelelim, sohbet edelim istedik. Bazılarımız Akkuş'ta, bazılarımız da çevre ilçelerimizde doğmuş, büyümüş burada hizmet vermektedir. Kimimiz atanmıştır, kimimiz seçilmiştir. Ancak amaç ve hedefimiz aynı, Türkiye'mizin neresinde olursak olalım, devletimizin bekasını korumak ve milletimize hizmet etmek için buradayız. İlçemizde de bu azami birlik, beraberlik ve uyum var. Gerek sabah kahvaltıları ile gerekse akşam yemeği ile sizlerle bir araya gelelim, sohbet edelim istişarelerde bulunalım istedik.  Bu amaçla bugün böyle bir program gerçekleştirdik. Katılımlarınız için teşekkür ediyorum" dedi.

Comments are now closed for this entry