144 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Başkanımız İsa Demirci'den Yeni Yıl Mesajı

Aktif .

Belediye Başkanımız İsa Demirci yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Demirci mesajında  2017  yılının Akkuş  için  verimli  bir  yıl  olduğunu vurguladı.

2017'nin Akkuş için her alanda atılım yılı olduğunu ifade eden Başkan Demirci, "2017 yılında ilçemiz her açıdan kabuğunu kırmaya ve gelişmeye devam etti. İlçe belediyesi olarak tüm ekiplerimizle arazideydik, sorunları en aza indirgemek için gece gündüz vatandaşlarımızın hizmetinde olduk. Önümüzdeki yıl da bu çalışmalarımız artarak devam edecek. Büyükşehir belediyemiz de ilçemizde güzel çalışmalara imza attı. 2018, gerek büyükşehir gerekse ilçe belediyesi çalışmalarıyla sorunların daha da azaldığı bir yıl olacak" dedi.

KAMU YATIRIMLARI

Kamu yatırımları bakımından 2017 yılının Akkuş için başarılı bir yıl olduğunu vurgulayan Belediye Başkanımız İsa Demirci, "İlçemizin bugüne kadar hiçbir dönemde alamadığı kamu yatırımları, hızla devam ediyor" dedi.

Başkan Demirci, "Akkuş ve Akpınar Toplum Sağlığı Merkezleri tamamlanarak hizmete açıldı. 200 kişilik kız öğrenci yurdu açılmak üzere. İlçemizin enerji sorununa son verecek olan trafo merkezi tamamlanma aşamasına geldi. Akkuş Açık Cezaevi ve içerisinde kapalı spor salonu bulunan Anadolu Lisesi inşaatı hızla devam ediyor. Yeni PTT hizmet binasının inşaatı başladı. Yeni devlet hastanemizin ihalesi yapıldı. İlçemiz adeta şantiye görünümünde. Tüm bu yatırımların ilçemize kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.

2018 BİRLİK, BERABERLİK VE HAYIRLAR GETİRSİN

Acısıyla tatlısıyla 2017 yılını geride bıraktıklarını sözlerine ekleyen Başkan Demirci, "Üzüntü ve sevinçleriyle, bir yılı daha geride bıraktık, büyük bir coşku ve beklenti ile yeni bir yıla merhaba diyeceğiz.  2018 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa birlik, beraberlik ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

Comments are now closed for this entry