205 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Kudüs'te Yaşananlara Dair Basın Açıklaması Yapıldı

Aktif .

İlçemizde, ABD yönetiminin Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma yolundaki adımlarına karşı basın açıklaması yapıldı.

Merkez Camii'nde kılınan Cuma Namazı'nın ardından yapılan basın açıklamasına Belediye Başkanımız İsa Demirci, Ak Parti Akkuş İlçe Başkanımız Ramazan Acar, mahalle muhtarlarımız ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.

Kudüs'ün Müslümanların kırmızı çizgisi olduğuna dikkat çeken Ak Parti Akkuş İlçe Başkan Yardımcısı Ali Altun, " Bu, bölgemizde barışı ve istikrarı tehdit etmeye yönelik bir adımdır. Asla kabul edilemez gördüğümüz bu karardan en kısa sürede dönülmelidir. İslam'ın sesini susturmak, kendi kurguları olan terör örgütlerini bahane ederek Müslümanların iradelerini esir etmek isteyenler, tarihte defalarca olduğu gibi yine hüsrana uğrayacaklardır. Bu hadise, Cumhurbaşkanımızın, küresel sistemin çarpıklıklarına ve adaletsizliklerine karşı uzun zamandır dile getirdiği " dünya 5'ten büyüktür" itirazının haklılığını teyit etmiştir. Biz Müslümanlar olarak Kudüs davası ve ümmetin birliği için her türlü çabayı göstermeye, her türlü fedakarlıkta bulunmaya hazırız" dedi.

Comments powered by CComment